Costless
Назад
Травень 26, 2018

Використовуйте бонусну програму Costless - купуйте більше! Як працює система балів?

Шановні користувачі, поспішаємо повідомити вам про нові можливості додатка для порівняння цін Costless.

Тепер кожен бажаючий може не лише економити завдяки порівнянню цін на товари, участі в акціях супермаркетів і використанню знижок в магазинах, а й заробляти приємні бонуси за кожну здійснену покупку.

Щоб отримати бали необхідно просто завантажити фото товарного чека у додаток. І не важливо це товари куплені зі знижкою в АТБ або по акції в Сільпо, не важлива і вартість товару - Ви отримуєте бали за кожну позицію в чеку без винятку. Обов'язковою умовою для нарахування балів є чітке відображення всіх даних зазначених на чеку (номер чека, адреса магазину, позиції куплених товарів), а саме фото повинно бути завантажено у додаток не пізніше 15 днів з моменту здійснення покупки. Бали нараховуються автоматично, після завантаження товарного чека у додаток та його обробки. 

Щоб завантажити чек, зайдіть в розділ «Costless карта *» і натисніть «Додати квитанцію». Зробіть знімок чека, якщо чек довгий, натисніть «Додати іншу фотографію». Далі натисніть «Зберегти».

* ця опція доступна тільки після реєстрації у додатку. Також накопичуючи бонуси Ви підвищуєте категорію Costless карти, що надасть Вам можливість користуватися більш високими знижками в магазинах.

За кожну позицію в товарному чеку Ви отримуєте 1 бал, який прирівнюється до 2 копійок. Більше завантажених чеків - більше бонусних грошей.

Скористатися накопиченими бонусами в магазинах і тільки Ви зможете вже з 1 липня 2018 року.

Бонусна програма від Costless дає можливість витрачати отримані бали на такі бонуси **:

  • від 10 грн. доступно поповнення мобільного рахунку (оператором може бути знята комісія!);
  • від 50 грн. є можливість отримання передплачених карток (подарункових сертифікатів) супермаркетів.

** мається на увазі покупка бонусів користувачем за 1 копійку.

***сервіс Costless залишає за собою право змінювати умови та порядок системи накопичення, оцінки і виплати балів.

Також ми активно працюємо над розширенням опцій використання балів, тому незабаром можуть з'явитися і інші, додаткові варіанти.

Дізнатіся про поточний баланс бонусів Ви зможете у будь-який зручний момент просто зайшовши у додатоку в розділ «Costless карта».

З бонусною програмою від Costless робити покупки тепер ще вигідніше!

Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.