Costless
Назад
Червень 4, 2018

Просто введіть у пошуковий рядок додатка потрібне вам шампанське і ціна кожного магазину, де є даний товар відобразитися автоматично

Причин купити шампанське може бути велика кількість. А літо - це суцільний привід для вечірок, особистих свят і легкої випивки. І погодьтеся, що знижки на шампанське можу стати ще одним приємним бонусом.

Наприклад, за допомогою нашого додатку ви зможете дізнатися, що на даний момент шампанське Аsti в Києві можна знайти як за 278 грн. в мережі супермаркетів Фоззі, так і за 380,66 грн. в мережі Мегамаркет. А це 102,66 грн. економії. Таким же чином Costless допоможе знайти кращу ціну на пляшку шампанського будь-якого іншого бренду. Також ви можете формувати кошик потрібних вам товарів і порівнювати загальну вартість необхідних товарів по магазинах.

Шампанське легкий і святковий напій, який можна пити як перед їжею (як аперитив), так і під час їжі - під другі страви і десерт.

Хотіли б дати вам кілька порад як пити шампанське.

Перш за все, перед вживанням шампанське необхідно трохи охолодити. Подавати ж пляшку шампанського до столу потрібно в відерці не з льодом, а з водою, в якій плавають шматочки льоду.

Відкривати шампанське потрібно тихо - постріл сприяє швидкому випаровуванню з ігристого вуглекислоти. Також не варто струшувати пляшку. Тримайте під кутом 45 градусів і, щільно тримаючи пробку, обертається не пробку, а пляшку.

Наливати шампанське в келих потрібно повільно, направляючи струмінь на нахилену стінку келиха. Ігристе вино наливають у два «підходи», щоб дати можливість осісти піні. Якщо ж лити шампанське відразу на денце бокала, то підніметься велика піна. Заповнювати келих краще на три чверті.

Тримати келих з шампанським теж слід по особливому. Деякі, розпиваючи ігристе вино, тримають фужер, обхопивши долонею його верхню частину - так само, як якби пили коньяк. Але, на відміну від коньяку, який при легкому підігріванні теплом руки стає ароматнішим, шампанське втрачає свій смак та ігристість. Тому фужер з шампанським потрібно тримати тільки за ніжку.

Шампанське зазвичай класифікують за видом (вінтажне і невінтажне) і за вмістом цукру: Non-dosage (без цукру), Brut (14-16 г / л), Sec (18-35 г / л), Demi-sec (30-50 г / л).

І наостанок кілька цікавих фактів про шампанське.
Найдорожче шампанське в світі - це не шампанське Моет, це Shipwrecked 1907 Heidsieck. Цьому напою понад сто років. А в 1997 році пляшки з ігристим вином були виявлені на затонулому кораблі, що перевозив його для царської сім'ї в Росію.
Дуже несподівано, але жінкам вкрай небажано пити шампанське з нафарбованими губами, тому що губна помада містить речовину, що нейтралізує смак напою.

Бажаємо вам приємних вечорів в компанії з ігристим вином.

І пам'ятайте, що з Costless купити шампанське в Києві можна за найдоступнішими цінами!

Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.