Costless
Назад
Січень 9, 2019

Не знайшли товар або продукт?! Тоді просто додайте його.

А ми вже говорили вам про те, що кожен день додаток Costless поповнюється новими даними про магазини, продукти, ціни та акції? Але якщо раптом ви не знайшли свій улюблений магазин або потрібний вам товар в додатку - ви можете додати його самостійно.

Зробити це дуже просто!

Заходьте в розділ меню "Ваш внесок" і для того, щоб додати новий магазин або товар, натисніть відповідну кнопку - Додати магазин або Додати товар.

 

Як додати новий магазин?

При включеному GPS додаток видасть списком всіх найближчих магазинів. Якщо в списку ви не знайдете потрібний вам магазин, тоді натисніть кнопку "Додати магазин" і заповніть спеціальну форму з даними.

Після перевірки інформації та внесення магазину в базу Costless, ви отримаєте пуш-повідомлення про результат.

 

Як додати ціну на товар або новий товар?

Щоб додати ціну на товар або новий товар ваш телефон повинен бути підключений до інтернету. Виберіть зі списку магазин, в якому ви перебуваєте. Додаток запропонує вам ввести дані про штрих-код товару вручну або за допомогою сканування штрих-коду. Якщо з даного штрих-коду в базі Costless товар не буде знайдений, скористайтеся пошуком товару за назвою. Після завершення пошуку при наявності результатів виберіть потрібний товар для додавання ціни. При відсутності результатів пошуку ви можете додати новий товар, внести інформацію про нього (обов'язковим для заповнення є поле з назвою і ціною товару). Інформація буде перевірена та додана в базу програми.

 

Кожен доданий вами новий магазин, ціна або товар робить наш додаток ще краще й корисніше для кожного користувача!Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.