Costless
Назад
Жовтень 17, 2018

Актуальні ціни на сезонні фрукти

"Ти - те, що ти їси!" - заявляють дієтологи. І, здається, сперечатися з ними безглуздо. Тому просто хочемо нагадати, як важливо вживати якісну і здорову їжу щодня. І звичайно, ми підготували для вас огляд цін на сезонні фрукти, які можна купити в будь-якому магазині. Також з'ясували, в якому київському супермаркеті купувати фрукти вигідніше. А ще підготували для вас топ-3 найбільш корисних осінніх фруктів.

Ви помічали, що ціна на авокадо може варіюватися від 23,18 грн. до 32,99 грн. А ціна на хурму стартує від 31,99 грн. і до 45,18 грн. Саме тому й існує в Україні наш додаток Costless, щоб допомогти вам знайти найвигідніші варіанти для ваших покупок.

Де купувати фрукти восени вигідніше?

Ми порівнювали ціни на такі сезонні фрукти:

 1. Авокадо
 2. Гранат
 3. Грейпфрут
 4. Помело
 5. Лимон
 6. Хурма
 7. Ананас
 8. Виноград
 9. Манго
 10. Груша
 11. Банан

Дані про ціни на фрукти отримані з відкритих джерел, представлених в мережі Інтернет такими київськими супермаркетами, як Fozzy, Новус, Ашан, Metro і Фуршет.

Згідно з даними таблиці можна зробити висновок, що на сьогоднішній день найпривабливіші ціни на сезонні фрукти в мережі супермаркетів Метро (381,00 грн.), а найвищі - в Фуршеті (476,14 грн.), різниця в чеках складає 95,14 грн.

Також хочемо поділитися з вами інформацією про трі дуже корисних фрукта жовтня, вживання яких допоможуть зберегти і зміцнити ваше здоров'я.

 

Топ-3 сезонних і супер корисних фрукта:

 1. Хурма або "плід богів" - екзотичний фрукт з неймовірною користю. Речовини, які знаходяться в хурмі допомагають усунути ознаки старіння, зменшити ризик розвитку раку, сприяють поліпшенню імунної системи та зниженню рівня холестерину в крові. 
  До того ж одна хурма містить більше половини рекомендованої денної норми споживання вітаміну А, жиророзчинних вітамінів, необхідного для імунної системи, зору і розвитку плода у вагітних.
 2. Виноград - містить велику кількість антиоксидантних сполук (більше 1600 корисних рослинних сполук). 
  Антиоксиданти сприяють відновленню пошкоджених клітин, а найвища їх концентрація в шкірці і насінні. Згідно з дослідженнями, ресвератрол, що міститься у винограді захищає від серцевих захворювань, знижує рівень цукру в крові і захищає від розвитку раку .
 3. Груша - джерело антиоксидантів та клітковини. Національний інститут медицини рекомендує вживати клітковину чоловікам до 50 років - 38 г в день, а жінкам до 50 років - 25 г в день, це гарантує зниженням ризику розвитку ішемічної хвороби серця та діабету 2 типу. 
  Одна груша середнього розміру забезпечує 6 г клітковини (24% щоденної норми споживання для жінок), 12% щоденної норми вітаміну C, 10% - вітаміну K, 6% - калію.

Також раніше ми вже писали про користь такого фрукта, як авокадо. Якщо ви раптом не читали, тоді швидше переходьте за посиланням "Авокадо: корисні властивості та варіанти зберігання"

 

Хочемо нагадати, що завдяки сервісу Costless ви можете легко порівняти ціни на будь-який необхідний вам продукт навіть не виходячи з дому!Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.