Costless
Назад
Липень 9, 2018

Де в Києві можна вигідно купити миючий засіб для посуду та іншу побутову хімію?

Виявляється, звичний нам миючий засіб з'явився на початку ХХ століття в Німеччині.

Прибирання рідко є бажаним та цікавим дозвіллям. Якщо ви вважаєте інакше, то ми аплодуємо вам стоячи! Але в будь-якому випадку без нього ніяк, а без спеціальних миючих засобів уявити якісне прибирання просто неможливо.

І навіть якщо всю брудну роботу вдалося перекласти на плечі прекрасної помічниці, витрати на засоби для чищення залишаються на вас.


Команда Costless вирішила зібрати ідеальний кошик госптоварів, куди увійшли всі популярні засоби для миття.

Отже, список продуктів:

- Пральний порошок.
- Миючий засіб для посуду.
- Губки для миття посуду.
- Серветки з мікрофібри.
- Засіб для ванни.
- Миючий засіб для унітазу.
- Блок для чищення унітазу.
- Миючий засіб для підлоги.
- Поліроль для меблів.
- Засіб для миття скла.
- Господарські рукавички.
- Пакети для сміття.
- Туалетний папір.

Лайфхак для ідеального прибирання (так-так, і таке буває):

1. Починайте з верхів. Прибирання в кожному приміщенні починайте з верхніх елементів і полиць плавно переміщаючись вниз до столів, тумб, диванів. Потім при необхідності пилососьте, і як завершальний етап використовуйте засіб для миття підлог.
2. Геть зайве. Для прискорення процесу прибирання один раз зробіть вольове рішення і максимально приберіть всі ці прекрасні статуетки, вазочки, дрібні предмети та інші приналежності, які не використовуєте. Вони будуть гарно зберігатися й в коробці, а вам не потрібно буде переставляти їх кожен раз з місця на місце. До речі, розставляти всі предмети варто тільки після того, як протерта поверхня повністю висохне. Це допоможе уникнути розведень.
3. Всьому свій час. Плита, мікрохвильовка і духовка предмети активного користування й частого забруднення. Тому краще протирати їх кожен раз за фактом забруднення. Хотіли б звернути вашу увагу, що в чищенні машини необхідно дотримуватися такого ж принципу. Вчасно застосовані миючі засоби для автомобіля допоможуть підтримати чистоту й зовнішній вигляд вашого транспортного засобу.
4. Використовуйте мікрофібру. Замініть синтетичні ганчірки та махрові рушники бавовняною тканиною, а краще серветками з мікрофібри. Вони відмінно вбирають вологу й не залишають ворсинок.
5. Підручні засоби. Часом звичайні продукти можуть стати відмінним помічником в наведенні чистоти. Наприклад, якщо у вас закінчився миючий засіб для ванни, замініть його оцтом. Щоб домогтися блиску поверхонь й кранів у ванній кімнаті просто протріть їх сполученням оцту та води.


Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам у процесі прибирання.

І пам'ятайте, що купувати з Costless завжди вигідніше.

Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.