Costless
Назад
Вересень 15, 2018

Ми з'ясували, де і які зараз ціни на молочні продукти в Україні

Молочні продукти - це важлива складова здорового раціону людини. Ми вирішили з'ясувати, де купувати молочку вигідніше, а також дізналися про головні переваги регулярного вживання кисломолочних продуктів. Але про все по порядку.

Ви замислювалися як може відрізнятися ціна на молоко в залежності від того в якому супермаркеті ви його купуєте? А ми не просто замислювалися, ми регулярно перевіряємо і порівнюємо ціни, щоб знайти для вас вигідне місце для покупок.

Отже, ми сформували наступний список молочних продуктів:

 1. Молоко
 2. Йогурт
 3. Сир
 4. Масло
 5. Сир
 6. Сметана
 7. Кефір

Ми порівняли ціни в таких супермаркетах, як Фоззі, Новус, Ашан, Метро, ​​Мегамаркет і Фуршет. Ціни по кожному продукту внесли в зведену таблицю, яка розміщена нижче:

Згідно з даними таблиці, можемо сміливо зробити висновок, що різниця між найменшою сумою чека в мережі Метро (284,55 грн.) та найбільшою - в мережі Фуршет (318,38 грн.) становить 33,83 грн.

А тепер, пропонуємо поговорити про важливість кисломолочних продуктів в нашому харчуванні.

Ще в кінці XIX століття були проведені дослідження, які з'ясували, що мікрофлора кишечника у здорової та хворої людини дуже відрізняються. А кисломолочні продукти є відмінним джерелом підтримки здорової мікрофлори. Пробіотики, які активно розмножуються в процесі ферментації (бродіння) впливають на збільшення ферментів і вітамінів B, C, D, K.

Сьогодні пропонуємо розглянути 5 основних переваг вживання кисломолочних продуктів:

 1. Поліпшення травлення. Кисломолочні продукти легко засвоюються організмом і є швидким способом поліпшити стан бактеріальної флори в шлунку і знизити вплив стресу або сильних ліків на травну систему.
 2. Позитивний вплив на імунну систему. Кисломолочні продукти незамінні при боротьбі з хвороботворними мікроорганізмами і відновлення енергії. Масло, йогурт, сир і кефір містять вітаміни групи B і бактерії позитивно впливають та зміцнюють імунну систему.
 3. Контроль ваги. Кисломолочка є добрим союзником в боротьбі із зайвою вагою. Вона сприяє підтримці водного балансу, забезпечує безліччю поживних речовин (ненасичені жири, мінерали та корисні бактерії), також сприяє підвищенню метаболізму.
 4. Зменшення почуття втоми. Вітамін D, що міститься в молочних продуктах допомагає нам відновлювати сили, підтримувати енергію і бути більш стійкими до впливу стресів.
 5. Підтримує здоров'я кісток, зубів, м'язів і шкіри, а також покращує зір. Кисломолочні продукти є природним джерелом кальцію і вітаміну D, вони допомагають організму підтримувати здоров'я та міцність кісток, зубів, волосся, м'язів й стан шкіри, а також сприяють поліпшенню зору.

Окремо хотіли б виділити тему впливу кисломолочних продуктів на стан шкіри. Багато прихильників здорового способу життя вважають, що вживання молочних продуктів негативно впливає на стан шкіри і організм в цілому. Але згідно з дослідженнями проведеними в Японії, в якому брали участь 101 жінка з'ясувалося, що регулярне вживання пробіотиків і пребіотиків, що містяться в кисломочних продуктах позитивно впливає на шкіру, допомагає запобігти сухості, та сприяє поліпшенню роботи шлунково-кишковому тракту й очищенню організму.

 

Бажаємо вам завжди корисних та смачних продуктів, а також вигідних покупок разом з Costless.Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.