Costless
Назад
Жовтень 3, 2018

Давайте розберемося, яка ціна на харчування восени?

Осінь - гарний час для прояву особливої ​​турботи та уваги до свого здоров'я. Ми вже розібралися в тому, які основні принципи підготовки організму до осінньо-зимового періоду та яка роль овочів в харчуванні восени. А сьогодні пропонуємо поговорити про те, скільки ж коштують, і де вигідніше купити корисні та потрібні нам овочі.

Хочемо нагадати, що головна ідея мобільного додатка Costless в тому, щоб допомогти кожному користувачеві визначити в якому найближчому магазині можна придбати потрібний товар за найпривабливішою ціною. Наприклад, ціна на картоплю може варіюватися від 5,20 грн / кг до 6,40 грн / кг. І скориставшись порівнянням цін в Costless ви легко зможете дізнатися в який магазин поруч з вами варто йти за картоплею.

Або ціна на моркву в одному магазині буде 9,98 грн/кг, а в іншому - 14,90 грн/кг, різниця в ціні очевидна, погодьтеся.

Саме тому, ми створили зведену таблицю, в якій порівняли ціни (ціна за 1 кг) на найпопулярніші осінні овочі в таких київських супермаркетах, як Фоззі, Новус, Ашан, Метро і Фуршет.

Ціни на продукти в супермаркетах Києва

*Ціни для порівняння були взяті з відкритих джерел, представлених в мережі Інтернет.

Згідно з даними таблиці, можемо сміливо зробити висновок, що різниця між найменшою сумою чека в мережі Ашані (248,10 грн.) і найбільшою - в мережі Фуршет (301,68 грн.) становить 53,58 грн.

 

А ще, як завжди бонус!

Ми підібрали для вас топ-5 корисних продуктів для вживання в осінню пору року:

  1. Гарбуз - відмінне джерело калію і бета-каротину (гарбуз знаходиться на 4 місці серед овочів, що містять бета-каротин). Також містить кальцій, магній і вітаміни Е, С та деякі вітаміни групи В.

Вітаміни С, Е та бета-каротин позитивно впливають на здоровий стан нашої шкіри, запобігає сухості шкіри, загоює рани і захищає від впливу сонячних променів.

  1. Імбир - природний засіб від застуди та грипу. У холодну пору року завдяки потогінному ефекту, імбирний чай є одним з кращих зігріваючих продуктів.

Саме імбир використовують протягом століть як засіб для зменшення запалення, та болю, а також для позбавлення дискомфорту під час менструального циклу.

Також сприяє зниженню рівня холестерину і підтримці здорового рівня цукру в крові.

  1. Буряк - прекрасне джерело клітковини, а тому сприяє поліпшенню роботи травної системи і є важливим компонентом здорового харчування. Саме клітковина допомагає зменшити ризик розвитку хронічних захворювань, включаючи рак товстої кишки, серцево-судинні захворювання і діабет 2 типу.

Також буряк допомагає підтримувати здоров'я головного мозку. Завдяки вмісту в ньому корисних нітратів сприяє поліпшенню розумової і когнітивної функції, розширенню кровоносних судин, і тим самим збільшуючи приплив крові до мозку. Було доведено, що буряк особливо впливає на приплив крові до лобної долі головного мозку, області, пов'язаної з мисленням більш високого рівня, наприклад, при прийнятті рішень і пам'яті.

  1. Кабачок - один з найпопулярніших дієтичних продуктів, має високий вміст калію, кальцію, магнію, фосфору і заліза, органічних кислот і білка. До складу кабачків входять антиоксиданти, тому регулярне вживання знижує ймовірність розвитку онкозахворювань, а також захищає шкіру і волосся від старіння.

А ще, кабачки мають сильний сечогінний ефект і сприяють виведенню з організму токсичних речовин.

  1. Гранат - чудовий матеріал для управління кровообігом в організмі, усуваючи дефіцит крові і пов'язані з цим захворювання, зменшує ймовірність крововиливу і запалення, також позитивно впливає на гемоглобін.

Гранат покращує здоровий стан селезінки, легенів та сприяє загоєнню травм хребта.

 

Дбайте про міцне здоров'я для себе і своїх близьких, а питання вигідних і корисних покупок довірте Costless.Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.