Costless
Назад
Травень 31, 2019

Коли твій пікнік трохи еко

Будемо відверті, відпочинок на природі, та в хорошій компанії, та зі смачною їжею - це кайф. І ми до речі, підготували огляд цін на продукти для пікніка, щоб цей кайф був ще доступніше.

Але наскільки природа "рада" нашим пікнікам? І що ми залишаємо після себе - чисту галявину або зародження нового сміттєзвалища?

Давайте розберемося, як зробити свій пікнік хоча б трохи еко, тобто безпечним для екології.

Пропонуємо кілька простих правил для хорошого й безпечного (у всіх сенсах) відпочинку:

  1. Мангал. Візьміть з собою мангал - це допоможе уникнути випалювання землі й залишити після себе гарну галявину, де зможе й надалі рости трава.
  2. Продукти. Створіть список продуктів для пікніка, заплануйте покупку натуральних товарів, уникайте маринадів і консерв, продуктів упакованих в пластик. У COSTLESS ви знайдете готові варіанти шаблонів зі списками продуктів для пікніка.
  3. Посуд. Пластиковий посуд, а точніше його тривалий термін розкладання (близько 400! років) завдає неймовірний збиток природі. Пропонуємо використовувати звичайний посуд з дому або ж скористатися альтернативним - паперовим, дерев'яним або бамбуковим посудом.
  4. Пакети. Замість поліетиленових пакетів скористайтеся тканинними сумками, плетеними кошиками або боксами для пікніка.
  5. Скатертина. Візьміть з собою скатертину і рушники з натуральних матеріалів.
  6. Напої. Віддавайте перевагу напоям в паперовій або скляній тарі.
  7. Сміття. Дуже важливо залишити після себе галявину чистіше, ніж вона була. Обов'язково зберіть все сміття, якщо ви ще зможете його розсортувати (органічні, пластик, жерсть і папір) та утилізувати відповідно - це буде просто ідеально. Органічне сміття можна залишити в спеціально відведеному місці для розкладання в природі.

Бажаємо приємного пікніка та завжди вигідних покупок разом з COSTLESS!Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.