Costless
Назад
Травень 15, 2020

Розваги на карантині

"Чим зайнятися на карантині?" мабуть, один з найпопулярніших питань за останні 2 місяці.

Згідно з опитуваннями, близько 45% жінок представляють свій ідеальний вечір за читанням книги, а ось 50% чоловіків вважають за краще грати на приставці або в комп'ютерні ігри. А як ви проводите свої вечори і як розважаєтесь з сім'єю?

Як розвеселити себе та сім'ю на карантині?

До міжнародного Дня сім'ї, команда Costless вирішила трохи допомогти вам урізноманітнити дозвілля і підготувала варіанти для веселого сімейного проведення часу:

 1. Влаштуйте власний експериментаріум
  Познайомте дітей з виверженням вулкана (з'єднайте воду та оцет 1:1, додайте барвник для видовищності, поступово додайте соду й милуйтеся виверженням).

 2. Додайте адреналіну
  Любите екстрим, яскраві емоції? Тоді ласкаво просимо на онлайн атракціони від Disneyland — такий досвід ви не забудете ніколи.

 3. Танцюють всі!
  Як щодо танцювального караоке? Гра Just Dance — це відмінний варіант боротись з депресією на самоізоляції. Грати можна на приставці або знайти запис танців на YouTube.

 4. Організуйте квест
  Зробіть смугу з перешкодами або завданнями по всій квартирі, шукайте скарб, взагалі ні в чому собі не відмовляйте.

 5. Побудуйте халабуду
  Жодне дитинство не повинно пройти без халабуди! Побудуйте затишне містечко під столом, на балконі — не важливо де, головне разом.

 6. Олімпіада 2020
  Влаштуйте свою власну олімпіаду, проявіть всі свої спортивні вміння та насолоджуйтеся активним днем, навіть вдома.

 7. Кулінарна подорож
  Чому б не приготувати страви з улюблених країн, подивитися фото з подорожей, запланувати нові й питання: "як розважити себе на карантині?" відпаде саме собою.

 8. Влаштуйте перегони
  Чому б не організувати перегонки в коробках по підлозі? Весело буде всім.

 9. Всім пікнік!
  Чим можна зайнятися на карантині коли нудно? Влаштувати пікнік, тим більше, що прогулянки в парках офіційно дозволені. Зберіть кошик улюблених продуктів і вперед насолоджуватись природою і спілкуванням з сім'єю. До речі, в Costless є кілька шаблонів з продуктами для пікніка на будь-який смак (пікнік з рибою, з м'ясом, романтичний і навіть ПП-пікнік).

 10. Зробіть власну Toyota
  Компанія Toyota опублікувала серію шаблонів, які можна роздрукувати, вирізати та склеїти, створивши мініатюрні паперові моделі марки. Цікаво буде навіть татам.

 11. Пограйте в настільні ігри
  Кращі варіанти настолок відповідних практично будь-якому віку: Актівіті, Меморі+ або Уно.

Маємо надію, що наші ідеї допоможуть вам зробити приємним кожен день карантину та повеселитись всією сім'єю.

А щоб ваші покупки теж приносили вам задоволення, а головне були безпечними та вигідними, використовуйте онлайн замовлення у мобільному додатку Costless.Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.