Costless
Назад
costless
Квітень 10, 2020

Що купують в Україні під час карантину?

COVID-19 вніс свої корективи у вподобання та потреби абсолютно кожної людини. Кінотеатри, театри, ресторани та подорожі розчинилися в минулому, залишивши лише прекрасні спогади та надії. Як же змінилися потреби та бажання під час карантину в Україні? Розмірковуючи на цю тему з колегами, ми вирішили провести невелике дослідження.

Отже

Крім дослідження споживчого кошика, ми також перевірили інтереси населення та отримали цілком очікуваний результат — за час карантину істотно збільшилася зацікавленість (на 197%) до онлайн освіти та домашніх розваг (на 182%), а саме настільних, карткових та онлайн ігор. Навчання й розваги все більш переплітаються, і сучасні батьки намагаються якомога раніше занурити своїх дітей у світ технологій.

Але повернемося до споживання

Людей стало особливо хвилювати питання особистої гігієни. Вже не потрібно питати: "Ти помив руки перед їжею?!" — руки помиті завжди :) У березні, наприклад, найпопулярнішим запитом в нашому блозі став "Список засобів особистої гігієни на кожен день", інтерес до статті зріс в сотні разів.

Витрати на продукти харчування збільшились у 2 рази, а на побутову хімію і господарський інвентар — в 4,5 раза. Тож сидимо вдома, вчимося/працюємо, їмо, прибираємо та розважаємось. А ще скоро літо і кінець карантину, то ж, не забуваймо про фігуру, займаймося спортом ;)

Ще ми помітили, що середній чек із супермаркету збільшився на 15-20 позицій, при цьому кількість чеків з одним-двома продуктами різко скоротилася.

Топ 5 продуктів, які шукають і купують користувачі мобільного додатка Costless, складається з:

  • Круп
  • М'яса/Риби
  • Молочних виробів
  • Легкого алкоголю
  • Безалкогольних напоїв

Як і передбачалось, список потреб кардинально не змінився, але трохи змінилися пріоритети, спосіб покупок і кількісні показники.

 

Менше відвідуйте людні місця, а для покупок використовуйте онлайн замовлення в додатку Costless. А якщо раптом збираєтесь до магазину, скористайтеся розділом "Акції" в Costless, він допоможе здійснити покупки вигідніше.Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.