Costless
Назад
Costless
Жовтень 29, 2019

Здається в Costless щось новеньке!

Зустрічайте оновлення Costless! Ми не перестаємо працювати, щоб зробити для вас процес покупок легким та вигідним.

Що нового з'явилося в Costless?

Шаблони списків покупок

Ми подбали про вас й створили тематичні списки покупок. Зайдіть в розділ «Списки покупок». Внизу екрана зліва кнопка для створення власного списку, а праворуч для переходу на вже готові шаблони списків. Вибирайте відповідну тематику (продукти харчування, продукти для свята, для дітей або сезонні списки) та використовуйте шаблон для покупок. Крім того, ви можете редагувати й шерити шаблон серед своїх близьких, щоб купувати разом.

Онлайн замовлення

Здійснилося! Тепер ви можете прямо у додатку не тільки обирати товари, а й замовляти їх з доставкою додому.

Френдлі сервіс

З радістю повідомляємо, що тепер доступна інформація та оцінка додаткових сервісів в магазинах (пандус, туалет, кулінарія, кава з собою, банкомат та інші). Оберіть на карті потрібний вам магазин, натисніть на іконку з назвою магазину та ставте лайк/дізлайк наявними френдлі сервісам.Досьє магазину

Ще більше корисної та потрібної інформації про магазин. Оберіть на карті потрібний вам магазин й дізнайтеся режим його роботи, точну адресу та які додаткові сервіси він надає: наявності пандуса, туалету, кулінарії, кава з собою, банкомату та інших важливі для вас сервіси.

Товари в Обраному

Зберігайте улюблені та цікавий товари в Обраному, щоб легко додавати їх в корзину або список покупок.
Анімація

Секунди очікування тепер ще приємніші. Ми додали анімацію, щоб скрасити час, поки Costless підбирає для вас найвигідніші варіанти покупок.

Фільтр по магазинам

Ми спростили фільтр пошуку по магазинах. Тепер зайшовши в розділ «Магазини поблизу» прямо на карті пошуку зліва розташована стрілочка, натиснувши яку ви можете легко обрати торгові мережі для пошуку.

Фільтри по френдлі сервісу

Тепер ви можете шукати магазини за потрібним для вас додатковим сервісом. Просто зайдіть в розділ «Магазини поблизу», в правому верхньому кутку натисніть іконку з фільтрами та відзначте ті френдлі сервіси, які вас цікавлять.

Акції поблизу

Заходьте в розділ «Акції», натисніть кнопку «Акції поблизу» і дізнайтеся про всі актуальні акції поруч з вами.

Впевнені, що нові можливості вас порадували.

Бажаємо вигідних покупок разом з Costless.

Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.