Costless
Назад
costless
Липень 31, 2018

Якими засоби особистої гігієни краще ні з ким не ділитися?

Всім вам добре відомі, і ми сподіваємося, що виконуються правила особистої гігієни. А правило "мити руки перед обідом", мабуть, вже передається на генетичному рівні. Але якщо говорити про саме мило, то чи настільки все безпечно? Ми отримали чисті руки, а ось що трапилося при цьому з чистотою мила? Ми знайшли відповідь на це питання і готові поділитися з вами.

Перш за все, почнемо з того, що, ой не дарма, предмети особистої гігієни називають "особистими" і застосовуватися вони повинні відповідно. Звичайно, ми добре знаємо, що не потрібно розділяти свою зубну щітку ще з кимось навіть дуже близьким. Але список не обмежується щіткою, бритвою або мочалкою. Є ще ряд предметів, які краще використовувати одноосібно:

 

  1. Мило. Воно добре очищає нашу шкіру відокремлюючи мікроби від її поверхні. Але після кожного застосування на шматку мила залишаються як нешкідливі, так і вірусні мікроби. До того ж мило зберігатися на мокрій підставці, а волога сприяє розмноженню бактерій і грибків.

Порада: користуйтеся окремим милом для особистої гігієни і обов'язково перед застосуванням промийте спочатку мило під струменем води, щоб змити верхній "мікробний" шар.

 

  1. Зубна паста. Це звичайно не одна зубна щітка на двох, але все ж таки. Коли ви видавлюючи пасту торкаєтесь тюбиком до щітки, то бактерії, які знаходяться на ній перебираються на горлечко тюбика, після чого мігрують на щітки інших людей.

Порада: не торкайтеся тюбиком до щітки.

 

  1. Крем в банку. Кожен раз беручи пальцями з банки крем, мус або скраб, ми несвідомо заносимо туди бактерії. Ці бактерії потрапляють на обличчя і тіло наступної людини, яка користується косметичним засобом. Експерти кажуть, що так передаються бактерії, які можуть викликати вугровий висип.

Порада: при сильній необхідності можна користуватися ватними паличками, косметичними дерев'яними лопатками, головне упевнитися, що ніхто не лізе в баночку пальцями.

 

  1. Рушник. Той запах, який виникає після декількох використань рушника, не що інше, як бактерії або грибок. Вологий рушник - улюблене місце мікробів. Такий рушник є рознощиком грибка, бактерій, що провокують вугровий висип.

Порада: не розділяти свій рушник з близькими, добре просушувати і вчасно прати (краще після кожного 4-5 застосування).

 

  1. Ножички або кусачки. Ці інструменти використовуються в місцях на тілі людини, де активно накопичуються бактерій, грибки. Навіть зовні здорові нігті можуть нести потенційну небезпеку.

Порада: протирайте ножиці спиртом після кожного використання, але краще коли у кожного свої.

 

Впевнені, що наші поради допоможуть зберегти здоров'я вам і вашим близьких.

 

 

Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.