Costless
Назад
Березень 12, 2019

Огляд цін: скільки коштує шоколад?

Порівняння - важлива річ, вона допомагає гідно оцінити об'єкт вибору, а в нашому випадку, ще й купити за найвигіднішою ціною.

Цього разу ми зробили для вас огляд вартості солодощів. Але перед тим, як перейдемо до конкретних цифр та сум, давайте поміркуємо, який шоколад корисніший чорний або білий? Більшість безапеляційно скажуть: "Ну, звичайно чорний!". Але так чи так все однозначно?!

Так, чорний шоколад вже давно довів свою перевагу над "побратимами" (молочним й білим шоколадом) та його користь для організму. Одним з важливих показників є те, що регулярне вживання шоколаду зменшує ризик інсульту й серцево-судинних захворювань в цілому, на 23%! Також вживання близько 40 г чорного шоколаду в день допомагає знизити рівень занепокоєння і відчуття емоційного стресу у людини.

Які ж у нас аргументи на користь білого шоколаду? Перш за все, завдяки наявності в своєму складі молока, білий шоколад є джерелом кальцію. Через відсутність в складі какао бобів, а значить й кофеїну - продукт відмінно підходить для людей чутливих до кофеїну або інших інгредієнтів чорного шоколаду.

І ще (це було несподівано для нас), білий шоколад не токсичний для собак і кішок через низький вміст какао (теоброміну), а високий відсоток какао в чорному шоколаді може вбити маленьку собаку.

Але знаєте, якому б з видів шоколаду ви не віддали перевагу, головне, щоб продукт був якісним! Про те як вибирати й зберігати шоколад ми розповідали в недавній статті "Вся правда про виробництво справжнього шоколаду".

А тепер давайте повернемося до вартості шоколаду. Ми взяли найпоширеніші шоколадні продукти, які можна знайти в будь-якому супермаркеті Києва й порівняли їх вартість. Пропонуємо вам ознайомитися таі взяти собі на замітку дані про те, де і що вигідніше купувати.

У нашому огляді беруть участі такі торгові мережі, як Фоззі, Новус, Ашан, Метро, ​​Фуршет та Сільпо. Щоб було зручніше порівнювати вартість кожного товару, всі дані ми помістили в таблицю:


* Просимо звернути увагу, що дана сума вказана без урахування двох порівнюваних продуктів з нашого списку!

Інформацію про вартість продуктів ми брали з відкритих джерел й офіційних сайтів супермаркетів.

Сподіваємося, що наш огляд був корисний для вас. Щоб порівняти вартість будь-якого іншого продукту або групи товарів, радимо скористатися додатком Costless.

Завантаж Costless, розвантаж себе!Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.