Costless
Назад
Листопад 6, 2020

Поради про те, як економити кошти не обмежуючи себе в улюблених продуктах.

Сьогодні велика частина доходів середньостатистичної сім'ї витрачається на продукти. Збалансоване харчування - це запорука здоров'я, але воно не повинно займати 70% бюджету. Насправді з супермаркету, ринку або магазину можна виходити з адекватним чеком і смачною, поживною їжею в сумці. Мобільний додаток для вигідних покупок Сostless підкаже, як економити на продуктах харчування не на шкоду харчовим пристрастям рідних і близьких і якості товарів. Заощадити до 30% при кожній покупці реально, дотримуючись простих рекомендацій. Розглянемо наші приховані резерви детальніше.

Складайте списки покупок перед походом в магазин.

Багатьом знайома ситуація, коли, витративши пів зарплати в супермаркеті, вийшовши з повними сумками, розумієш, що фактично не купив те, за чим прийшов. Складання конкретного переліку товарів зводить до мінімуму кількість спонтанних і імпульсивних покупок, не дає забути про потрібних продуктах, прискорює процес шопінгу і дає економію на продуктах харчування до 20% від середнього буденного чека. У додатку Сostless швидко і легко можна сформувати список, зберегти його на майбутнє і поділитися ним з рідними. Це допомагає планувати сімейні покупки і повідомити про них близьких, а головне ще до походу в магазин приблизно підрахувати суму майбутніх витрат. Обмежені фінанси в гаманці не дадуть купити зайве.

Порівнюйте ціни на продукти в різних магазинах.

На питання як економити на їжі студенту або пенсіонеру, відповідь проста - «тримати ніс за вітром» або вловлювати кон'юнктуру цін в різних популярних мережах супермаркетів. Простий аналіз цін допомагає домогтися економії в чеку від 10% до 30%. Багато розвинених мережі пропонують споживачам товар власного виробництва, він не гірше за якістю, але через відсутність витрат на посередників і логістику, дешевше. Заощадити час і не збити ноги при вивченні цін в різних магазинах допоможе сервіс Сostless. Програма, завдяки актуальній базі цін по всіх популярних магазинах, допоможе порівняти вартість на конкретні продукти або цілий їх список, а ще підкаже найближчий найвигідніший магазин для вас.

Завантажити Costless для iOS: https://apps.apple.com/ua/app/costless/id1344966626?l=ru

Завантажити Costless для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sannacode.android.costless

Використовуйте дисконтні карти.

Нехай і незначна, але все ж приємна економія на харчуванні від 3% до 10% можлива, якщо здійснювати покупки, використовуючи дисконтні карти. Даний продукт маркетингу - приємний бонус для покупців і запорука збільшення продажів для торговельної мережі. Головна перевага дисконту - це покупка якісного товару з індивідуальною знижкою, можливість поступового збільшення її відсотка або підсумовування персональної знижки з акційною ціною. Практично кожен магазин, піклуючись про свій імідж і зростанні чисельності постійних покупців, пропонує пластикові дисконтні картки. Додаток Сostless допоможе звільнити місце в розпухлому від всіх потрібних карт гаманець для зекономлених грошей. Завантаживши всі карти в Сostless, ви більше ніколи не забудете карту будинку або в гаманці близької людини, вона буде завжди під рукою.

Звертайте увагу на вагу і об'єм.

Як правильно витрачати гроші на їжу? Варто бути уважним і пам'ятати, що упаковка підвищує вартість товару. Тому, знаючи, що середньодобове споживання молока в вашій родині 2 л., Не варто купувати дві літрові пачки. Краще звернути увагу на дволітрові упаковки це допоможе заощадити від 10 до 20% від вартості. Варто також пам'ятати, що для підтримки привабливої ​​ціни виробники часто зменшують вагу або обсяг упаковки крупи або напою. Тому вибираючи товар, спочатку порівняйте обсяг дешевого і більш дорогого товару, повноцінний кілограм вигідніше 800 грам. Використовуючи калькулятор сервісу Сostless, порівнювати ціни на однакові групи товарів зручніше і швидше.

Відстежуйте акції і купуйте за вигідними цінами.

Акції торгових мереж і виробників продуктів - це максимальна гарантія економії на їжі, не на шкоду її різноманітності. Для залучення клієнтів магазини та бренди часто проводять промоакції або пропонують святкову, сезонну знижку на найбільш популярні товари. Покупки за вигідними цінами допоможуть заощадити до 20-30% від вартості звичного асортименту продуктового кошика вашої родини. Важливо не піддатися бажанням і не купити акційний, але непотрібний товар. Додаток Сostless проінформує про вигідні акціях в магазинах вашого міста і не дасть їх пропустити. Активне використання сервісу дозволить брати участь в акціях Сostless.

Збирайте бонуси і бали за покупки.

Сучасні торговельні мережі для збільшення споживачів часто пропонують постійним покупцям вигідну систему лояльності. Вона дозволяє при покупках звичного асортименту товарів накопичувати бонуси. Отримані бали або конвертуються в засоби для покупок, або використовуються в подальшому для покупки потрібного товару зі знижкою. Як економити на їжі сім'ї з додатком Сostless? Досить не викидати чеки. Завантаживши чек в додаток, в теченя 15 днів після покупки, ви отримаєте за кожну позицію бал в Сostless, які можна обміняти на подарунковий сертифікат в магазині, поповнення мобільного телефону або благодійність.

Дієві поради.

Досвідчені й успішні експерти, знаючи, як економити на їжі, рекомендують:

- відвідувати магазин після щільного перекусу - це допоможе уникнути покупки ароматної булочки, апетитною ковбаси або сиру;

- не купувати напівфабрикати - вони шкідливі для здоров'я і коштують набагато дорожче домашніх продуктів;

- уникати відділів в магазині, які вам сьогодні (згідно складеного списку товарів) не потрібні;

- пам'ятайте, що нарізані хліб, ковбаси, сири і овочі часто дорожче цільних;

- в магазинах товари економ-класу розкладаються на нижніх або верхніх полицях, а на рівні очей продукти дорогих брендів;

- покупка товарів відомих брендів - це завжди переплата за рекламу.

Як економити на продуктах, дотримуючись наших рекомендацій? Якщо уявити, що середньостатистичний чек сім'ї з 4 осіб в день на їжу становить 200 грн, то, за нашими підрахунками, можна заощадити за основними статтями:

- аналіз цін по магазинах до 60 грн. в день або до 1800 грн. у місяць;

- складання списку - до 1200 грн .;

- покупка по акціях - 1200-1800 грн .;

- контроль ваги і обсягу продуктів - 600 грн .;

- дисконтні карти - до 600 грн.

При покупці не завжди зручно дотримуватися всіх рекомендацій, тому в середньому, дотримуючись наших порад, ви легко заощадите до 1200 грн в місяць. Активне використання додатка Сostless так само порадує приємними бонусами і сюрпризами.

Завантажити Costless для iOS: https://apps.apple.com/ua/app/costless/id1344966626?l=ru

Завантажити Costless для Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sannacode.android.costless

Встановіть і почніть заощаджувати

Завантажте додаток безкоштовно та використовуйте всі можливості Costless.